New items
Książka po okładce : o współczesnym polskim projektowaniu okładek książkowych
Książka o klimacie
Kreatywne rodzicielstwo
12 zasad skutecznej edukacji czyli Jak uczyć, żeby nauczyć
Niepokorny mózg : geniusz, buntownik, manipulator
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
KLUB NAUCZYCIELA BIBLIOTEKARZA
Co?Wydarzenie edukacyjne
Gdzie?Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile
ul. Bydgoska 21, 64-920 Piła
Kiedy?16.11.2023 15:30

Serdecznie zapraszamy na warsztatowe spotkanie Klubu Nauczyciela Bibliotekarza, które odbędzie się 16 listopada o godz. 15.30 w Bibliotece Pedagogicznej, przy ul. Bydgoskiej 21 w Pile, w sali 122.
🍁🍂Tematyka warsztatów koresponduje z XLVI Międzynarodowym Listopadem Poetyckim, ponieważ nasi prelegenci, Karola Glasner i Łukasz Smorczewski, bibliotekarze z Filii w Wągrowcu, nawiązują do tematyki poezji i pisarstwa.

KNB listopad popr.png

UWAGA KONKURS !

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych konkursach o tytuł: Wielkopolska Biblioteka Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz Rok. Konkursy ogłosiliśmy w dwóch kategoriach: biblioteki szkolne i biblioteki pedagogiczne.

Celem konkursów jest docenienie wielkopolskich bibliotek szkolnych
i pedagogicznych oraz uhonorowanie wielkopolskich nauczycieli bibliotekarzy posiadających szczególne osiągnięcia oraz czynnie angażujących się w rozwój szkoły lub biblioteki.
Termin złożenia formularzy zgłoszeniowych upływa 27 listopada 2023 roku, natomiast rozstrzygnięcie konkursów nastąpi do 30 listopada br.
Wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych nastąpi podczas uroczystej Gali w grudniu br.
Szczegóły w regulaminach na naszej stronie pod adresem: pbp.poznan.pl.
logo.jpg